10
Haz

Phibrows Nedir? Phibrows işlemleri nasıl yapılır?

Kadınlara yönelik güzellik uygulamaları arasında mikroblading yöntemi yoğunlukla tercih edilmektedir. Tüm dünyada kadınların bu yönteme teveccüh etmesinin en can alıcı sebebi doğal olmasıdır. Phibrows doğal pigmentler, güzellik uzmanları tarafından kadınların kaş bölgesindeki epidermise enjekte edilir ve gerçeğinden ayırt edilemeyen kaşlar ortaya çıkar. Ev ortamında yapılması mümkün olmayan bu teknik için güvenilir bir güzellik stüdyosuna gitmek gerekir. Qlua Kalıcı Makyaj Stüdyosu; mikroblading kıl tekniğinde kullanılan pigmentler ile ilgili lider kuruluş olan Phibrows ürünlerini tercih etmektedir.

Phibrows Kaş Nasıl Elde Edilir?

Mikroblading kalıcı kaş çiziminde kullanılan teknikler pudralama ve kıl tekniğidir. Kıl tekniği kökleri geçmişe dayanan ancak son yıllarda daha profesyonel bir şekilde uygulanan bir işlemdir. Mikropigmentasyon yönteminden farklı olarak kıl tekniğinde güzellik uzmanları cihaz kullanmadan makyajı tamamlar. Sadece özel üretilmiş, tek sefer kullanılan ve acı vermeyen mikro iğneler kullanılır. Kadının bozulan kaş bölgesine Phibrows pigmentleri ile doğal görünümlü kaşlar çizilir. Boşlukların doldurulması sonunda homojen görünümlü, ayrık durmayan, gözleri tamamlayan kaş yapısına ulaşılır.

Phibrows Hangi Kaşlarda Uygulanır?

Kaşlarında herhangi bir problem olmasa dahi daha farklı bir kaş yapısı isteyen kadınlar mikroblading ile istedikleri formda bir kaş çizdirebilirler. Ancak kullanılan makyaj malzemelerinin zararı, başka hastalıkların yan etkisi, doğuştan gelen bazı eksiklikler ve fizik olumsuzluklar sonucu kaş yapısı bozulan kişiler Phibrows kaş makyajını talep edebilirler.

Hangi Kaşlara Phibrows Önerilmez?

Kaşlarında yeni çizilmiş bir kalıcı makyaj bulunan kadınların hemen yeni bir mikroblading istemesi pek önerilmez. Bunu yanında cilt problemleri devam eden ve ağır ilaçlar kullanan kadınların da bu sorunlar devam ederken Phibrows yaptırmalarına çekince ile yaklaşılmaktadır. Bunların yanında uygulama yapılacağı tarihten önceki bir aylık süreçte botoks yaptıran, lazer uygulaması gören, kimyasal peeling kullanan kadınlara yapılmaz. Uygulamaların üzerinden bir aylık sürenin geçmesi ile mikroblading yapılabilir.

Phibrows Kaş Silme Nasıl Yapılır?

Phibrows pigmentleri kullanılarak yapılan kalıcı kaş kontürü uygulaması bir seneye yakın bir kalıcılığa sahiptir. Cildin yapısı, bakım derecesi ve olası dış zararlara bu süre kısalabilir. Bu süreden önce kaşlarından memnun olmayan ya da sıkılan kadınlar istedikleri zaman sildirebilirler. Qlua Kalıcı Makyaj Stüdyosu’nda tek seansta kaşların silimi yapılmaktadır. Doğal malzemelerin kullanılması, dünyaca ünlü lisanslı ürünlerin tercih edilmesi, Phibrows eğitimli uzmanların çalışması ve enerjik yapısının olması sayesinde Qlua Kalcı Makyaj Stüdyosu işini şansa bırakmayanlar adresi olarak bilinmektedir.

Kalıcı makyaj ile ilgili detaylı bilgi için: https://qluakalicimakyaj.com